Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Vysoko kvalitný produkt, profesionálne služby, Bluetooth core dodávateľov!

Domov > Novinky > Obsah
Nabíjačka USB nezadáva napájanie
- Sep 07, 2017 -

Nabíjačka USB Nevstupujte do napájania

Nabíjačka mobilného telefónu nevstúpi do moci je pravdepodobne veľmi spoločná vec, ale mnohí ľudia sa stretávajú s takýmto neúspechom nie je v konečnom dôsledku jasné, čo je príčinou, neviem, ako nakoniec vyriešiť nasledovné technické pracovníčky vysvetlím vám Aký je dôvod, prečo nabíjačka telefónu nevstúpi do napájania?

1, problémy s batériou mobilného telefónu

Zmeňte batériu, aby ste sa mohli nabiť, ak sa batéria bude môcť nabíjať, je pravdepodobné, že batéria bude zošrotovaná, môže byť iná batéria. Ale táto metóda je použiteľná iba pre inteligentný telefón, ktorý sa dá vybrať z batérie. Batériu môžete vložiť do univerzálnej nabíjacej frekvencie, ak sa náboj nedostane do batérie, ktorá je problémom. Pamätajte, že pri výmene batérie je najlepšie vybrať pôvodnú alebo vysokokvalitnú batériu.

2, systémová porucha

Mnoho ľudí nechápe, ako systém bude mať vplyv na poplatok nevstúpi do moci, vezmeme systém Andrews ako príklad, systém Andrews má špeciálny záznam o protokole informácií o batérii, akonáhle chyba informácií potom poplatok prirodzene ťažké. Toto sa používateľom neodporúča nútiť kefový stroj, ak to skúsenosti s používateľmi kartáčového stroja nemôžu vyskúšať. Všeobecní používatelia sa môžu odvolávať na svoj vlastný systém mobilného telefónu a prijímať iný prístup k riešeniu.

3, nabíjačka je prerušená

Mobilný telefón a počítačový port USB alebo mobilné napájanie pripojené k času, ak zistíte, že nabíjanie je normálne, je pravdepodobné, že porucha nabíjačky telefónu. Tentokrát môžeme nahradiť nabíjačku, nahraďte nabíjaciu hlavu pokúste sa vybrať originál, to je najmenší výber rizika. Ak sa z iných dôvodov nevyberie originálna nabíjačka pre mobilné telefóny, dávajte pozor, aby ste v čo najväčšej možnej miere ochránili telefón pri nákupe kvalitnej značky, povedomia o značke, napätí, ktoré sú podobné aktuálnym parametrom produktu.

4, problémy mobilného rozhrania

Vybitá batéria (nedá sa zničiť na druhom silne vykradnutom), použitie univerzálneho nabíjania na nabíjanie, ak je nabíjanie problémov s rozhraním nabíjania telefónu. Port nabíjania mobilného telefónu je najjednoduchšie akumulovať prach a iné nečistoty, čo viedlo k zhoršeniu rozhrania a konektoru nabíjacej linky. Takže by ste mali starostlivo skontrolovať chytrý telefón v spodnej časti rozhrania, či vyššie uvedené problémy, zatiaľ čo rozhranie je tiež ľahké viesť k uvoľneniu, keď kontakt je zlé, riešením je nájsť svoju vlastnú značku v miestnom mieste opravy mobilných telefónov, nepodporujte používateľa rozoberajte.

5 je spojenie porušené

Pre kábel alebo zmenu nabíjacej zástrčky a potom nabitie, či sa môže nabíjať do elektrickej energie, ak sa nabíjanie do elektrickej energie, sa ukázalo ako problém, pre koreň linka, alebo zmeniť nabíjací konektor na to. Dávajte pozor na nabíjanie, keď zástrčku na čas a dávajte pozor na pôvodný telefón nabíjanie zástrčky prúdové a napäťové parametre, aby sa zabránilo poškodeniu telefónu. Ak sa nedá nabiť, problém je možný: problémy s rozhraním mobilného telefónu, problémy s batériou, problémy so systémom.