Guangdong TIDEDAY Industrial Co., Ltd

Vysoko kvalitný produkt, profesionálne služby, Bluetooth core dodávateľov!

Domov > Výstava > Obsah
Bluetooth reproduktor pre ľudí?
- Dec 27, 2016 -

Verím, že mnohí používatelia Bluetooth reproduktory majú tento názor, v skutočnosti, Bluetooth reproduktor kvality zvuku z dôvodu technických obmedzení nemajú tradičné hovorca kvality je tak dobrý, ale Bluetooth reproduktor nie je špeciálne navrhnutý pre ľudí, aby kritizovať kvalitu zvuku. Bluetooth reproduktor pre ľudí používať?

1, mobilné telefóny, ploché video užívateľov
Teraz mnohí užívatelia radi sledovať filmy alebo televízne programy v telefóne alebo tablete, ale teraz je telefón mimo mal nie, potom Nokiaand #39; s úrovni mimo zlé skúsenosti priamo ovplyvňuje zážitok. Vzhľadom k veľkému objemu tradičné reproduktory, malý Bluetooth reproduktor v kombinácii s mobilný telefón alebo Tablet a ostatné inteligentné zariadenia je určite lepšie umiestnené voľnejšie. Okrem toho, Bluetooth pripojenie priamo na starosti vám z hľadáte audio riadok. Kvalita zvuku, na rozdiel od vonkajšieho telefónu, bude veľkú podporu. Bluetooth reproduktor nahradiť vonku, samozrejme, svoj deviceand #39; s výdrž bude tiež podporovať.

2, majitelia áut
Väčšina reproduktorov Bluetooth hlasitý odposluch Bluetooth. Bluetooth reproduktor do auta, keď počas prichádzajúceho hovoru, môžete uvoľniť ruky, kliknite na tlačidlo odpovedať. Samozrejme, náhlavnej súpravy Bluetooth môžete tiež nahradiť túto funkciu, ale Bluetooth reproduktor je hlasný a jasný, každodenné použitie môžete nahradiť niektoré low-end rádioprijímače.

3, vonkajšie fitness milenci
Ako bežecké alebo športové športové slúchadlá pre mojich priateľov Ak sa vám nepáči, môžete skúsiť nosiť športové reproduktory. Tieto prenosný Bluetooth reproduktor, a hlasitosť je veľmi malá, a hmotnosť a donand #39; t musieť starať o, použite ramena podložky môže byť reproduktor andquot; wearandquot; na tele, pri behu aj pri počúvaní hudby môžete dosiahnuť lepší výkon. Okrem toho majú niekoľko funkcií, napríklad krokomery, umožňuje používateľom lepšie zistiť údaje o pohybe.